phone_icon_cmall
telefonní kontakt
+420 723 614 611

Kavitace

Současný zaneprázdněný životní styl, nevhodné diety a neaktivita dramaticky zvyšuje počet obézních lidí.

Striktní dieta, silná vůle a tvrdá dřina v tělocvičně může jistě pomoci redukovat váhu, ale trvalé tukové polštářky na stehnech, břichu, bocích a hýždích obvykle zůstávají. Roky bylo jediným řešením chirurgické odstranění tukových buněk, znamenající liposukci. Nyní existuje tato nová pokroková technologie, která umožňuje liposukci bez rizika a bez bolesti. Zní to jako úplný zázrak? Přijďte se přesvědčit o účinnosti této terapie!

 

Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce.  Ošetření je vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením.  Zároveň toto ošetření formuje postavu. 

 

Ošetření přístrojem Green Cavite Prestige je momentálně nejefektivnější prostředek, jak se dlouhodobě zbavit tukových ložisek a celulitidy. Jedno ošetření trvá 40 minut a úbytek je viditelný již po prvním sezení. Četnost se opakuje dle individuálních problémů a dispozic klienta. Zákrok je pociťován jako příjemná hřejivá masáž a je vhodný i pro muže.  Ošetření přístrojem Green Cavite Prestige je založeno na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku, čímž se zásadně ve svých vlastnostech odlišuje od jiných ultrazvukových a dalších liposukčních technologií. Působením ultrazvukových vln dochází k rozkladu tukové tkáně, která je transportována do tkáňového moku a odváděna lymfatickým systémem z těla ven. Následně se provádí lymfodrenáž, která rozpuštěný tuk uvolní z těla a rozproudí metabolismus. Z hlediska kontraindikací nevybočuje toto ošetření z běžně uváděných rizik.

 

Protože sonda přístroje je poměrně malá, umožňuje velmi přesné zformování ošetřované oblasti. Je proto také využívána k opravám nerovností, vzniklých po jiných liposukčních technikách. Význam metody však nespočívá v pouhém odstraňování neestetických tukových ložisek a celulitidy, ale i zkvalitnění a zrychlení metabolismu a tedy celkové regeneraci a ozdravení organismu.

 

Výhody kavitace:

Precizní redukce lokalizované tukové tkáně bez období rekonvalescence.

Rozmanité použití: břicho, stehna, hýždě, boky, kolena, předloktí.

 

Tento způsob liposukce nabízí neinvazivní, bezbolestnou, bezpečnou a rychlou alternativu k liposukčním procedurám. Břicho, stehna, hýždě, boky, kolena a předloktí mohou být konturovány bez anestezie, bez jizev a bez rekuperačního období. Pacienti mohou pokračovat okamžitě po léčbě v každodenním životě. Není zde žádná post - léčebná bolest nebo nepohodlí, pokožka zůstává nedotčena.

 

Doporučená jsou alespoň 3 ošetření. Vstřebávání tukové tkáně je postupné a tělo potřebuje čas uvolněný tuk zpracovat. V Problematických partiích ztrácí klient 5,8,10 i více cm.uam quis rutrum ut, vehicula ut felis.

Kontaktujte nás, my Vám poradíme. Zde nám můžete také sdělit, jak jste byli spokojeni.

Média

Více z této kategorie: Presor »

Náhodné články

  • Cenik
                        …
  • Kosmetika Zuzana nabízí
    • individuální systém péče o pleť • léčebné ošetření laserem – lasocare…
  • Presor
    PRESOR 03 EXCELENS (lymfodrenáže) - Přístrojová tlaková terapie Příjemné a…

Kdo je online

Právě přítomno: 3 hosté a žádný člen

143907
 

 Designruby - Jaroslav Roub